Hakkımızda

1957 Nisan‘ında kurdukları butik bir ekmek fırını ile ekmekçilik sektörüne adım atmış bir ailenin bugün 3. ve 4. nesil bireylerinin kurup yönettiği butik taş değirmen olma özelliği taşıyan Çınarım Değirmen, tarladan özenle seçtiği tahılları kepek ve rüşeyminden ayırmadan, 100% tam tane olarak en doğal yöntemlerle öğütmekte ve tüketiciye sunmaktadır.

Sektördeki 60 yılı aşkın uzmanlığı ve tecrübesiyle üretimin her aşamasında yüksek kaliteyi odağında tutan Çınarım, çevreye ve insana karşı saygı ve güven anlayışıyla gerçekleştirdiği teknoloji yatırımları, profesyonellerin ve tüketicilerin ihtiyaçlarına uygun ürün çeşitliliği ile bugün Türkiye’nin yenilikçi ve lider butik değirmeni konumundadır.

Dünyanın en saygın butik değirmen teknolojilerinden birini kullanarak kurduğu üretim tesisinde, inovasyona verdiği önemin yanı sıra çevre ve insana karşı sosyal sorumluluklarını yerine getiren marka olarak da ön plana çıkmaktadır.

Farklı tahıl çeşitlerini tam tane olarak öğütebilen üretim altyapısına sahip Çınarım; çeşitli doğal tahıl unları, atalık taş değirmen unları ve tahıl ezmeleri gibi ürünlerin yanı sıra hazır, konsantre ve ev tipi ekmek mikslerini de profesyonellerin ve tüketicilerin beğenisine sunmuştur.